👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق هاورکرافت

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق هاورکرافت

دانلود تحقیق هاورکرافت و بررسی اصول و اجزای هاورکرافتحمل و نقلی

بخشهایی از تحقیق دانلودی:

هاورکرافت که امروزه با نام آن آشنا هستیم حدود نیم قرن، یعنی از دهه 1950 پا به عرصه وجود نهاده ، اما به دلایلی هنوز به جرگه اصلی یگان حمل و نقل نپیوسته است.

دلایلی چند برای این مسئله وجود دارد. ناتوانی آن در اجرای مانورهای صحیح و سطح بسیار بالای امر تعمیر و نگهداری ان در مقایسه با اتومبیل به اندازه کافی برای عدم فایق آمدن بر این مشکلات کافی بوده است. مشکلاتی از قبیل باقی ماندن اینگونه وسایل (وسایل نقلیه مجهز به بالشتک هوا) در حواشی عرصه نوین حمل ونقل. ...

اصول هاورکرافت

هاورکرافت یک وسیله حمل و نقل دوزیست است که بایک بالشتک محتوی هوای سبک فشرده شده پشتیبانی می شود. علیرغم اینکه اغلب از آن به عنوان یک وسیله حمل و نقل پیچیده، پردردسر و حتی عجیب و غریب یاد می شود، اما حقیقت آن است که ساختار هاورکرافت بسیار ساده است. برای فهمیدن شیوه کار هاورکرافت، لازم است بدانیم که مسئله دینامیک در وسایل پرنده بسیار دخیل تر است، تا اینکه در قایقهای و اتومبیلها باشد. با توجه به شکل زیر شما می توانید به شیوه کار یک هاور کرافت پی ببرید. ...

اجزای یک هاورکرافت

1.قسمت کنترل و کابین مسافر

2.پرانه تولید کننده نیروی برا

3.ورودی هوا

4.موتور پیشرانه

5.پروانه پیشرانه

6.رادر Rudder

7.گیربکس و موتور جلوبرنده

8.مخزن سوخت

9.رینگهای حلقوی + نازلهای هوای خروجی

10.موتور ایجاد کنده نیروی برا

...

اصطکاک و هاورکرافت

اصطکاک نیرویی است که در تماس دو جسم با یکدیگر واقع می شود. اصطکاک در جهت جلوگیری از حرکت عمل می کند و قبل از اینکه جسم بتواند حرکت کند باید بر اصطکاک موجود غلبه کرد. انرژی ای را که می توان از آن برای به حرکت در آوردن وسیله استفاده کرد، در عوض برای غلبه بر اصطکاک استفاده می شود و به گرما تبدیل می شود. برای کاهش اصطکاک یک جسم باید تا حد امکان صاف و مسطح باشد، یا تلاش کنیم تا مقدار سطح در تماس با زمین به حداقل برسد. در یک هاورکرافت لایه هوای زیر وسیله و هوای خروجی وسیله را از زمین بلند می کند و این بدان معنا است که هیچ تماسی وجود ندارد و در نتیجه اصطکاک وجود ندارد.

...

👇محصولات تصادفی👇

مقاله تعامل حرفه کتابداری و اطلاع رسانی با فرایند جهانی شدن دانلود پاورپوینت سیستم نگاهداری داده ها (File System) مقاله پیرامون فناوری اطلاعات و سیستمهای اطلاعاتی 330 نکته طلائی اندیشه اسلامی 2 دانشگاه پیام نور بهمراه خلاصه درس تجزیه و تحلیل شرکت (فصل چهاردهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری تألیف جونز ترجمه تهرانی و نوربخش)